Team FC Poesele

Hoofdbestuur
Organigram
Pascal

Voorzitter
Pascal Cnudde

pascal@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Luc Desmet

Ondervoorzitter
cel Horeca
Luc Desmet

info@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Ronny Schelstraete

gerechtigd correspondent
cel Voetbalbond
Ronny Schelstraete

ronny@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Korneel De Groote

penningmeester
Financiele cel
Korneel De Groote

korneel@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Mario Vlaeminck

secretaris
cel Communicatie
Mario Vlaeminck

mario@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Filip Steyaert

bestuurslid
cel Terreinen & gebouwen
Filip Steyaert

info@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Mario Sergeant

Toekomstig bestuurslid
voetbalcel, chef voetbal
Mario Sergeant

info@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Wim Blancke

jeugdvoorzitter
cel Jeugd
Wim Blancke

jeugdcoordinator.fcp@gmail.com

Stuur e-mail
Ronny Sergeant

Bestuurslid
Evenementen
Ronny Sergeant

ronny.sergeant@fcpoesele.be

Stuur e-mail










Jeugdbestuur
Organigram
Wim Blancke

Jeugdvoorzitter/AVJO - vertegenwoordiger jeugdbestuur in hoofdbestuur (cel Jeugd) - tornooiverantwoordelijke
Wim Blancke

jeugdcoordinator.fcp@gmail.com

Stuur e-mail
Joeri Dhaenens

instroom nieuwe spelers - jeugdcoördinator (middenbouw)
Joeri Dhaenens

joeridhaenens@hotmail.com

Stuur e-mail
Ed De Ridder

Jeugdsecretaris - ouderraad/spelersraad
Ed De Ridder

ed.de.ridder@telenet.be

Stuur e-mail
Matthias Martens

Administratie/PSD
Matthias Martens

matthiasmartens4@gmail.com

Stuur e-mail
Jonas Goeteyn

financiele supervisie - eventverantwoordelijke
Jonas Goeteyn

jonasgoeteyn@hotmail.com

Stuur e-mail
Dimitri De Vreese

financiele supervisie - ouderraad/spelersraad - Administratie/PSD - eventverantwoordelijke
Dimitri De Vreese

de/vreese.dimitri@telenet.be

Stuur e-mail
Patrick Goetheyn

materiaalmeester jeugd
Patrick Goetheyn

goeteyn_patrick@live.nl

Stuur e-mail
Bieke De Gheest

ouderraad/spelersraad - Eventverantwoordelijke - Materiaalmeester Jeugd (kledij)
Bieke De Gheest

bieke.damme-de.gheest@telenet.be

Stuur e-mail
Sjoerd Van de Walle

TVJO / coordinator onderbouw
Sjoerd Van de Walle

sjoerd.vandewalle@gmail.com

Stuur e-mail
Tom De Wulf

coordinator bovenbouw
Tom De Wulf

dewulftom@hotmail.com

Stuur e-mail